Božská masáž

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BOŽSKÁ MASÁŽ

Chcete si dopřát něco zcela luxusního? Opravdový odpočinek Vám přinese čtyř nebo pětihodinový pobyt mimo všední realitu běžného života v náručí jedné nebo dvou masérek.

Budete hýčkání a masírování nadstandardně dlouhou dobu až se vaše tělo bude rozpouštět ve vlnách konejšivého uvolnění i slastného nabuzení. Sami si zvolíte, z jakých masáží se bude božská masáž skládat nebo můžete nechat výběr na intuici masérky/masérek. Můžete třeba vyzkoušet experimentální cestu přes všechny typy masáží a získat tak ucelenou zkušenost o tantrickém přístupu. Nebo se můžete nechat jen nekonečně masírovat, u toho ochutnávat vybrané laskominy a poslouchat relaxační hudbu. Čas pro nás všechny přestane existovat.

K masážím používám kromě různých pomůcek také masážní olej, který si sama míchám a případně dolaďuji na místě individuálně podle klienta. Všechny oleje jsou přírodní a vhodné i pro citlivou pokožku.

Masáže i rituály probíhají v přítmí místnosti provoněné tibetskými tyčinkami, kde je intimní atmosféra podpořena svitem plápolajících plamínků několika rituálních svíček a samozřejmě pohodlným a stylovým zařízením interiéru.

Samozřejmostí je tělesná hygiena před i po masáži (masérky i klienta) a pro svoji i vaši bezpečnost používání desinfekčních přípravků příp. rukavic v případě kontaktu s genitáliemi či análním otvorem.

Abyste si masáž užili co nejlépe, věnujte také pozornost článku o aktivním přijímání masáží.