Podoby práce s tělem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rozsah dotekových dovedností a osvědčených technik, ze kterých čerpám:

  • Motýlí dotek – velmi něžná relaxační masáž, doteky jen konečky prstů jako v závoji plném motýlů, přivede vás zpět do své citlivosti a vnímání jemnosti
  • Ohnivá Šakti – masáž, která otevře prostor vaší divokosti, vyprovokuje zvíře uvnitř vás, osvobodí vaši přirozenou dravost, otevře pradávný zdroj síly,……rozhodně si u ní nezdřímnete, ale pokud se ji otevřete, můžete objevit  to, co dřímá ve vás a vnést si tu sílu do života
  • Senzuální masáž – převážně bezdotyková masáž, ovšem o to silnější a zajímavější prožitek pro ty, kteří se otevřou vnímání energie
  • Magické vzplanutí - zdraví prospěšná masáž zaměřená na prostatu (mužský G bod) představuje pro muže další rozměr potěšení. Tato masáž je pro muže velice ozdravná a léčivá. Je ale také tak trochu na hraně. Stejně jako ženy svůj G bod objevují a užívají si jej až s určitou vyzrálostí, tak i muži k prožitkům spojených s masáží prostaty dospívají s věkem či zkušenostmi. Je to velmi individuální. Někdo kouzlo dráždění mužského G bodu objeví ve 20, někdo v něm najde zálibu v 50 a někdo jiný třeba nikdy. Každopádně je tato masáž velmi prospěšná, jelikož předchází vzniku rakoviny prostaty, způsobí lepší prokrvení této oblasti a rozproudí tak energii ze samotného středu do celého těla. Prostata je žláza velikosti vlašského ořechu uložena v mužském těle v pánvi na spodní straně močového měchýře a obklopuje močovou trubici. Proto kromě hlubokých sexuálních prožitků vyvolává také pocit jako při potřebě močení. Pravidelná stimulace prostaty je velmi léčivou a příjemnou metodou prevence vzniku rakoviny, zbytnění prostaty, problémy s erekcí a mnoho dalších. Masáž probíhá po předchozím uvolnění a navození důvěrné atmosféry. Poté se prostata masíruje zvenku v místě pod varlaty a teprve potom z análního otvoru, kde je její stimulace nejintenzivnější.
  • Velký tah - energetizující prožitek vyvrcholení bez ejakulace – vysvětlíme, předvedeme, naučíme, vyzkoušíte s masérkou a získanou techniku si odnášíte sebou domů, kde můžete pokračovat a nadále ji rozvíjet. Technika Velkého tahu vychází z taoismu a spočívá v cílené práci s dechem a svaly. Pokud je správně provedena má za následek využití sexuální energie v celém těle (a ne pouze v oblasti genitálií) a přivádí tak muže (ale i ženy, to je ovšem jiné téma) do celotělové extáze a někdy i mnohem dál - mimo sebe do vyšší roviny vnímání. Jedná se o jiný druh prožívání, než jsou muži zvyklí u klasického orgasmu s ejakulací. Jelikož nedochází k odchodu semene, dá se i několikrát zopakovat a muž neztrácí svou energii, ale naopak ji kumuluje a rozvádí do těla. Je také možnost po několika velkých tazích prožít i klasické vyvrcholení, protože to se nijak nevylučuje, jen energetizující efekt se z těla na konci jaksi ejakulací odpustí. U této masáže jste s masérkou více v přímém kontaktu než u jiných. Naučí Vás, jak orgasmus oddálit a jak energii nasměrovat tam, kde je jí třeba.  Díky této zkušenosti již nikdy nebudete obětí svých fyzických reakcí a nečekané vyvrcholení se stane dávnou minulostí. Vy budete pánem situace a sám si budete řídit, kdy a jak se vaše nahromaděná energie projeví.
  • Třináctá komnata a anální mapování - velmi citlivá a meditativní masáž, která se věnuje celému tělu a to včetně anální oblasti – nejprve pouze zvenčí a poté i zevnitř, kde jsou prožitky nejintenzivnější.  Zážitek z této masáže je velmi specifický a vyžaduje již určitý druh naladění, schopnosti uvolnit se a ochoty ponořit se plně do hloubky prožitku. Často je anální masáž zaměňovaná s masáží prostaty či s análním mapováním. Zjednodušeně by se dalo říci, že rozdíl je v pokročilosti práce na sobě, míry otevřenosti vůči poznávání svých nevědomých strachů, vzorců, stínů, aj. a s tím související příval následných emocí.  Prostata je převážně o potěšení – objevit nový rozměr sexuálního uspokojení a integrovat jej do života. Fakt, že je tato masáž pouze pro muže opomíjím. Další stupeň je právě anální masáž, která zahrnuje celý řitní otvor a uvnitř tlustého střeva se provádí po celém kruhu, hraje si s kostrčí, rovná ji a prokrvuje, může pomoci od bolestí s tím spojené. Masáž by měla být příjemná a nebolestivá, což je možné jen pokud jsme dobře naladěni a cítíme se s dávajícím (masérkou) bezpečně. Pokud si to dovolíme a dáme prostor nové zkušenosti, můžeme zažít opravdu zajímavý stav a procítění svého těla. Nejvyšší stupeň je anální mapování, které je již současně s vaginálním mapováním na terapeutické úrovni je doprovázeno prožíváním z pravidla ne zrovna příjemných emocí. Ty však díky této práci rozpustí a osvobodí se od nich. Jejím záměrem je odblokování starých a nepotřebných strachů, stejně jako navození nových specifických pocitů v těle. Tato masáž potřebuje dlouhou přípravu. K jejímu přijímání je nutno navodit opravdu důvěrnou atmosféru a tělo kvalitně uvolnit.
  • Tantrická triáda - Ústa, Nos, Uši - velmi meditativní prožitek pro pokročilé. Zde se spolu vydáme na cestu vašimi dutinami. Po důkladné přípravě a naladění celého těla se věnuje se maximální pozornost vašim ústům – z venku i zevnitř, skrz vaše dásně budou hýčkány kořeny zubů a nakonec i horní patro, kde mnoho lidí zaznamenalo bod rozkoše.  Dále přichází masáž nosních dírek a celého nosu. I zde lidé uváděli vzrušivé pocity, jedná se však už o velmi specifické a individuální prožitky. Třetí část masáže je soustředěna na uši a to nejprve z jejich vnější strany, kde jsou koncentrovány reflexní body celého těla, a poté jsou promasírovány zvukovody.
  • Refresh či BDSM tantra - Máte odvahu? Překročte svůj stín pochybností z neznámého a dejte šanci novému prožitku sebepoznání a relaxace. Odměnou vám bude pocit naplnění a svěžesti, který Vámi prostoupí skrz na skrz a povznese vaše tělo i ducha.  Čekejte všechno, neočekávejte nic. Refresh vás bude napínat do poslední vteřiny…Mysl je rovina našeho bytí, která je skrytě, ale o to více, zatěžována až chronicky deformována a přitom je ji běžně věnováno jen minimum péče k regeneraci.  Tato masáž reaguje na aktuální a skutečné rozpoložení člověka plně integrovaného do moderního civilizovaného světa. Pod vlajkou svobody je na nás kladeno přehršle nároků, které „dobrovolně“ plníme, protože jsme možná byli od mládí vedeni k zodpovědnosti, pracovitosti, slušnosti atd. …. Ale jsou tyto nároky reálné a dlouhodobě plnitelné? Skutečně se vždy cítíme tak, jak je společností diktováno, nebo jen potlačujeme své pravé a přirozené reakce?Máte náročnou práci, která vás dlouhodobě vystavuje stresu, tlaku a omezení v průchodu emocí a pohybu? Jste jakkoliv jinak jednostranně zatěžováni v běžném životě a nevíte (nebo nemáte čas se tomu věnovat) jakou odpočinkovou metodou si přivodit stav úlevy a odreagování se?  Možná chodíte na masáže, ale stále tomu jakoby něco chybí…? Vaše tělo se už uvolňovat umí, ale v hlavě cítíte stále neutuchající cvrkot mozkových závitů, které si nedovolí uvolnit otěže kontroly nad prací, rodinou a vším, co je v dosahu? …. Myslím, že právě pro vás bude refresh zajímavou cestou do hlubin sebepoznání a relaxace. OSVĚŽENÍ nejen těla ale hlavně mysli a ducha.REFRESH je tak trochu jiná tantra masáž, která pružně reaguje na potřeby a rozpoložení klientů a doby, která nás pohlcuje a ovlivňuje. Pracuje s nárazovým vyladěním a doplněním vyprahlých niterných nádrží. Jde o vytvoření velmi intenzivního a několik hodin trvajícího zážitku v protipólu k přesycované oblasti v běžném životě. Samozřejmě se vše nejprve vyjasní během úvodního rozhovoru a teprve po pečlivém seznámeni se masérky s klientovými představami a pocity se tvoří charakter masáže přesně na míru každému/-é  jednotlivému/-é klientovi/tce. Efektem, jehož délka trvání je velmi individuální, je nastolení vnitřní harmonie, což většinou vede k pocitu maximální SVĚŽESTI a komplexní (především emoční) relaxace a naplněnosti.Z praxe vyplývá, že i těchto několik hodin, může velmi efektivně narovnat vnitřní disbalanci a tzv. “dolít krev do žil“, pokud je protichůdné působení dostatečně silné (až v extrémním stupni oproti realitě) a správně zaměřené. Pak už jen záleží na tom, jak moc, jak dlouho a v jaké oblasti vzniká naše disharmonie a otevřeně se podívat na své skutečné potřeby a neukojené touhy.Tato masáž je výrazně divočejší a hravější než ostatní masáže z naší nabídky a pohybuje se na hranici všeho, co je možné ohraničit  A tím dává vzniknout obrovskému prostoru pro všechno, co touží hranice opustit, a pro spoutání všeho, co se příliš rozrostlo.


BOŽSKÁ MASÁŽ
Chcete si dopřát něco zcela luxusního? Opravdový odpočinek Vám přinese čtyř nebo pěti hodinový pobyt mimo všední realitu běžného života v náručí jedné nebo dvou masérek. Budete hýčkání a masírování nadstandardně dlouhou dobu až se vaše tělo bude rozpouštět ve vlnách konejšivého uvolnění i slastného nabuzení. Sami si zvolíte, z jakých masáží se bude božská masáž skládat nebo můžete nechat výběr na intuici masérky/masérek. Můžete třeba vyzkoušet experimentální cestu přes všechny typy masáží a získat tak ucelenou zkušenost o tantrickém přístupu. Nebo se můžete nechat jen nekonečně masírovat, u toho ochutnávat vybrané laskominy a poslouchat relaxační hudbu. Čas pro nás všechny přestane existovat.

VAGINÁLNÍ MAPOVÁNÍ
Napojení se zpět do svého plného ženství, léčení starých zranění, která se nežádoucím způsobem projevují v současném životě, léčení jizev ve vagíně, které (např. po porodu či operaci) mohly způsobit necitlivost či naopak bolesti při pohlavním styku, přijetí sebe sama a nalezení radosti a potěšení z prožitku svého těla.
Vaginální mapování je velmi účinná metoda, která zvyšuje citlivost vaginy, rozpouští stará traumata a jizvy a to na fyzické i emoční úrovni. Cílem je opět v ženě rozproudit radost ze sexuálních prožitků, zcitlivění jejich intimních oblastí a otevření se lásce a všem darům života.
Ve vagině se zaznamenávají a ukládají všechny naše traumatizující zážitky – a nemusí jít jen o různé formy znásilnění, ale každá operace či porod, soulož sice dobrovolná, ale proti svému cítění, mechanické sexuální zkušenosti, nepřítomné milování, masturbace, při kterých jsme byly přistiženy a reakce byla negativní, potraty, ale i psychické bolesti, i třeba jen nevhodné narážky v citlivém období, se kterými jsme se těžko srovnávaly…..a mnoho dalšího. Je to hodně individuální, protože to, co vytvoří u někoho šok a trauma, může jiný vstřebat celkem snadno.  Některé události vytvořily ve vagině jizvy, některé různé bulky, jiné zase třeba znecitlivění v určitém bodě. Všechny tyto věci mohou vést ke zhoršení kvality života ženy a to především v sexuální a intimní oblasti.
Vaginální mapování je sestaveno velmi individuálně na základě úvodního rozhovoru s klientkou. Aby bylo mapování účinné, je potřeba jej absolvovat alespoň třikrát. A jelikož poprvé mohou být pocity smíšené až nepříjemné (což je přirozené – rozčísnou se uložené bolesti a to vyvolává různé reakce), proto doporučujeme ideálně sérii 10-ti sezení, ale aspoň 3 určitě. Pokud si to žena přeje, může přizvat na některé setkání i svého partnera. Tato možnost může váš partnerský vztah velmi prohloubit, ale je potřeba to důkladně zvážit – u čerstvých vztahů bych to úplně nedoporučovala. Lépe se předem sejít a zkonzultovat.

VÁŠNIVÉ SPLYNUTÍ
Párová masáž, výběr a kombinace masérů a masérek je čistě na vaší volbě
Dejte si s partnerem dárek a nechte se hýčkat při společné masáži.  Dopřejte si odpočinek, uvolněte se a relaxujte ..... masírující se zatím budou intenzivně věnovat každému kousíčku vašich těl a přivádět Vás na vrchol blaženosti. Po masáži pak budete mít prostor sami pro sebe na završení či slastnou dohru celého prožitku.
Můžete si vybrat jakoukoli masáž z nabídky a zvolit, zda chcete, aby Vás masírovali dvě masérky nebo masér a masérka. A také se můžete rozhodnout pro masáž v oddělených místnostech. Pokud nemáte s tantrou ještě žádné zkušenosti, tak bychom poslední možnost velmi doporučily.

SPLNĚNÝ SEN
tzv. „Dárková masáž“ – masáž často volená jedním z páru jako dárek druhému. Masáže se účastní tři lidé: přijímající (obdarovaný) jeho partner či partnerka a masérka.  Masérka se věnuje práci s energií, partner či partnerka se věnuje láskyplným dotekům, polibkům svého miláčka atd. nebo se může učit či inspirovat tantrickými technikami od masérky.

RITUÁL PŘÁNÍ
– cesta vstříc naplnění svých snů – nutná předchozí schůzka a příprava.
Varianta pro jednotlivce, skupinové rituály budou vypsané v samostatně a daným termínem
Magický rituál, který pomůže zhmotnit vaše přání. Vše, co má dostatečnou energii, se může zrealizovat a sexuální energie je jedna z nejsilnějších. Nenechávejme ji bezcílně odplynout, ale nasměřujme ji na Váš konkrétní záměr. S každou další osobou, která se soustředí na stejnou věc, se její zhmotnění znásobuje. Proto je tento rituál takto magický. Jelikož každý má jiný cíl, kterého chce v danou chvíli dosáhnout, je lepší předchozí konzultace s masérkou o konkrétní struktuře rituálu. Na konzultaci si popovídáme o Vašich záměrech a představách. Vysvětlím Vám principy fungování a způsoby provedení rituálu. Společně pak vytvoříme koncept rituálu přesně Vám a Vašim cílům na míru.
Pokud by se jednalo o jednodušší rituál, lze jej objednat i přímo bez předchozí konzultace. Na konzultaci bude požadována nevratná záloha na výdaje spojené s přípravou prostředí a pomůcek.


OSOBNÍ KONZULTACE
Některé záležitosti, které jsou ve vašem životě, si žádají spíše pohlazení slovem a pozorným nasloucháním. Skrze tělo lze vyřešit mnohé, ale až je na to ten správný čas a také správně zvolená metoda. Pokud potřebujete zkonzultovat vhodnost metody právě pro vaši životní situaci, příp. si nejste jisti a rádi byste se poznali  nejprve osobně, chtěli byste „navnímat“ atmosféru studia či cokoliv jiného, domluvte si u nás návštěvu. Půlhodinovou konzultaci nabízím zdarma. Pokud si zvolíte i nadále jít cestou slov, jsem tu pro vás s mnoha poznatky v oblasti tantry, práce s tělem, prožívání sexuality, partnerských vztahů, práce s energií, osobnostního rozvoje, vesmírných zákonitostí, alternativního přístupu ke zdraví i k financím a mnoho dalšího.  

HORKÁ NIRVANA
Dopřát si horkou péči celého těla a zbavit se při tom ještě energetického nánosu ulpívajícího na nás z vnějšího světa, je tím nejlepším předkrmem před vaší samotnou masáží. Horká nirvána vás skvěle uvolní a očistí. Jedná se o techniku horkých ručníků, které jsou velmi příjemně a efektivně použity postupně na celé vaše tělo. Ručníky je nutno nahřát ve speciálním přístroji s min 30 minutovým předstihem, proto potřebujeme vědět o vašem zájmu o ni již při objednávání termínu masáže.  

CESTA POZNÁNÍ A TĚLEM K DUŠI
Tělo je úžasný a mocný nástroj sebepoznání a transformace. Být v kontaktu s ním znamená umět se plně vnímat, být ve spojení se svou intuicí a dostávat skrze něj informace od naší duše.  Tělo totiž především neumí lhát!!! Nemá jak ani čím, prostě jen věrně odráží vše, co je uvnitř nás, a zaznamenává vše, co na nás působí zvenčí. Proto se na své tělo můžeme vždy 100% spolehnout, dalo by se říci, že je tím jediným, na co se v životě můžeme spolehnout a čemu můžeme věřit. Ovšem to jen za předpokladu, že jsme spolu ve spojení, že jsme ochotni tělu naslouchat a dávat mu prostor se vyjádřit.  Pak je nám tělo tím nejlepším rádcem, přítelem i ochráncem a současně nám umožňuje prožívat (tedy cítit) život sám, potěšení, slast, radost, lásku, rozmanité chutě na talíři i na poli zábavy. … Je základní povinnou výbavou každé bytosti pro pobyt na Zemi, v hmotě.  Často jsme ale více či méně od svých těl odpojeni – většinou následkem bolestivých zkušeností, která se nám do těla zapisují a mysl nás chce chránit před jejich opakováním – nechceme zažívat „nepříjemné“ pocity, psychickou bolest (která je ale cítit vždy i na fyzické úrovni), strach atd. a tak se raději vzdalujeme cítění těla vůbec.   Ale ony ty emoce nikam sami nezmizí, jen proto, že se od nich odřízneme…..ukládáme si je do těla a tam se projevují různými způsoby. …. ale bez nás (když jsme odpojeni – nevědomí). Práce s tělem je způsob, jak z tohoto bludného kruhu ven a to celkem elegantně a rychle. Chce to ale systematickou práci – absolvovat sérii setkání s dopředu definovaným záměrem. Proto je tu základní minimum v pěti navazujících setkáních - „Cesta poznání“ a v sérii deseti setkání „Tantrická pouť“, která vás již přivede k větším objevům svého prožívání a uvolní bloky v hlubších úrovních. Pokud se vydáte na průzkumnou výpravu svého těla, rádi vás budeme doprovázet, směrovat a vytvářet bezpečný prostor pro plné a vědomé prožívání a předávat všechny dovednosti a znalosti, které Vám usnadní objevování nádherných pokladů, které se ve vás ukrývají.  Především tu pro vás ale máme pochopení a plnou podporu, jelikož sami jsme prošli mnoho cest k sobě samým a stále jsme součástí procesu prohlubování a získávání nových prožitků.