Vaginální mapování

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VAGINÁLNÍ MAPOVÁNÍ
 

Napojení se zpět do svého plného ženství, léčení starých zranění, která se nežádoucím způsobem projevují v současném životě, léčení jizev ve vagíně, které (např. po porodu či operaci) mohly způsobit necitlivost či naopak bolesti při pohlavním styku, přijetí sebe sama a nalezení radosti a potěšení z prožitku svého těla.
Vaginální mapování je velmi účinná metoda, která zvyšuje citlivost vaginy, rozpouští stará traumata a jizvy a to na fyzické i emoční úrovni. Cílem je opět v ženě rozproudit radost ze sexuálních prožitků, zcitlivění jejich intimních oblastí a otevření se lásce a všem darům života.
Ve vagině se zaznamenávají a ukládají všechny naše traumatizující zážitky – a nemusí jít jen o různé formy znásilnění, ale každá operace či porod, soulož sice dobrovolná, ale proti svému cítění, mechanické sexuální zkušenosti, nepřítomné milování, masturbace, při kterých jsme byly přistiženy a reakce byla negativní, potraty, ale i psychické bolesti, i třeba jen nevhodné narážky v citlivém období, se kterými jsme se těžko srovnávaly…..a mnoho dalšího. Je to hodně individuální, protože to, co vytvoří u někoho šok a trauma, může jiný vstřebat celkem snadno.  Některé události vytvořily ve vagině jizvy, některé různé bulky, jiné zase třeba znecitlivění v určitém bodě. Všechny tyto věci mohou vést ke zhoršení kvality života ženy a to především v sexuální a intimní oblasti.
Vaginální mapování je sestaveno velmi individuálně na základě úvodního rozhovoru s klientkou. Aby bylo mapování účinné, je potřeba jej absolvovat alespoň třikrát. A jelikož poprvé mohou být pocity smíšené až nepříjemné (což je přirozené – rozčísnou se uložené bolesti a to vyvolává různé reakce), proto doporučujeme ideálně sérii 10-ti sezení, ale aspoň 3 určitě. Pokud si to žena přeje, může přizvat na některé setkání i svého partnera. Tato možnost může váš partnerský vztah velmi prohloubit, ale je potřeba to důkladně zvážit – u čerstvých vztahů bych to úplně nedoporučovala. Lépe se předem sejít a zkonzultovat.

 


Abyste si masáž užili co nejlépe, věnujte také pozornost článku o aktivním přijímání masáží.