Co Vás zajímá před masáží

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Vítám vás na svém blogu v sekci dotazů. 

Ještě stále váháte, zda už nastal ten správný čas pro vás okusit tantrickou masáž? Vynořují se Vám nějaké obavy, které vás zneklidňují? Objevila se otázka, na kterou jste na mých stránkách nenašli odpověď? Je něco nejasné nebo těžko představitelné?  A možná jen nemáte chuť pročítat celé stránky a raději byste se zeptali přímo? 

Tak neváhejte, přesně zde je ten prostor pro vaše otazníky. Ráda vám zodpovím vše, co vás ohledně masáží napadne...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Komentáře  

# EhemanmAttila 2021-06-28 14:33
Hallo,
wir sind ein Ehepaaar und seit 26 jahren verheiratet und sind wir Glücklich..Vor 2 jahren haben wir unsere erste Tantra massage gemacht -zusammen in einem raum-und wir haben beide gemerkt das es uns sehr erregt hat das wir mitbekommen dürften wie es der andere geht während der massage. Es war gut zu sehen und hören wie ein "fremde" mein partner berührt. Dabei war aber der masseuse und der masseur nicht einmal nackt(was wir gewünscht hätten). Wir würden gerne bei euch das mal probieren und uns überraschen. Was wir nicht wissen welche massage als paarmassage ist am besten wenn wir offen genug sind und gerne auch weiter gehen möchten und wir offen sind uns zu öffnen bei euch. Ich bin der mutigere als mann und mein frau ist derjenige der aber gerne mitkommt. Wir wussten erstmal nicht was ist besser für sie bis wir dann festgestelllt haben das uns beide erregt wenn eine Mann sie massiert und berührt. Welche art massage als paarmassage würdet ihr uns empfehlen?
Odpovědět
# Odp.: EhemanmKaira Iva Sayah 2021-06-28 18:39
Hallo, ich freue mich über Ihre Frage. Vielleicht gibt es nur ein kleines Problem mit meinem Deutsch. In unserem Salon, nackt massiert. Masirujene und Paare zusammen. Die konkrete Form der Massage vereinbaren wir immer im Gespräch vor der Massage. Idealerweise, wenn Sie auf unserer Website eine Masseurin auswählen und einen Termin vereinbaren. Schreiben Sie mir gerne direkt (kaira.iva.sayah@protonmail.com) und ich arrangiere ein Treffen und einen Termin zwischen allen.
Odpovědět
# partnerská masážLubo 2017-08-10 20:02
Dobrý den , můžu se s dovolením zeptat -u partnerské masáže " vášnivé splynutí" si máme druh masáže specifikovat, resp vybrat z nabídky ?, nebo je už " cesta" daná. Děkuji . Lubo
Odpovědět
# Rozdil mezi "divoka jizda"a"vasnive splynutiMarek 2017-07-26 16:47
Dobry den. Ne zcela presne jsem pochopil zasadni rozdil mezi "divokou jizdou" a "vasnivym splynutim". Je mozno tento rozdil nejak blize specifikovat? Dekuji. Marek
Odpovědět
# Odp.: Rozdil mezi "divoka jizda"a"vasnive splynutiDanit 2017-07-26 21:13
Hezký večer Marku,
rozdíl je v tom, že "Vášnivé splynutí" je masáž partnerská - tedy je zaměřena na vztah, intimitu, lásku mezi partnery. ... podporuje se, rozvíjí, pár může mít také společný záměr, který tantrickou masáží chtějí posílit (společně směřují nastoupanou energii ...).
"Společná jízda" je sdílení prostoru dvou "nepartnerů" - dvou lidí, kteří chtějí mít masáž současně a troufnou si ji prožít vedle sebe na posteli....což přináší netradiční zážitek - vnímají navzájem své projevypři prožívání masáže, každý se věnuje čistě svémuzážitku, ale je zde určitá překážka studu (aspoń u někoho), která je překonána a masáž má také velmi sebepoznávací efekt - nakolik si dovolím se uvolnit, když je se mnou někdo další atd.
Odpovědět
# Odp.: Co Vás zajímá před masážíOndřej 2017-03-09 15:41
Dobrý den, je možné si při rezervaci také vybrat masérku?
Odpovědět
# Odp.: Co Vás zajímá před masážíOndřej 2017-03-09 15:38
Dobrý den, je možné si při rezervaci vybrat masérku?
Odpovědět
# Výběr masérkyDanit 2017-05-08 09:03
Děkuji za Vas dotaz Ondro,
Masérku si můžetevybrat již pri rezervaci. Buď preferujete termín a hledá se jen volný termín salonu a nebo preferujete maserku a tedy je nutné zohlednit jeste její časové možnosti.
Danit
Odpovědět
# Odp.: Co Vás zajímá před masážíOndra 2016-12-06 05:51
Ahoj, mám 2 takové záludné otázky, Myslím, že by odpovědi na ně mohly pomoci nejen mě. :)

S manželkou uvažujeme nad párovou masáží. Sexuálně i partnersky je nám fajn, nicméně rádi bychom vyzkoušeli něco nového. Jsme vůči sobě tolerantní a otevření, ale i tak oba máme, ale obavy z toho jak na nás bude působit fakt, že se toho druhého dotýká jiný člověk a poskytuje mu vzrušení a ve výsledku i orgasmus.

V různých diskuzích jsem vcelku často narazil na názor, že pokud s tím pár nemá žádnou zkušenost je lepší jít poprvé na masáž každý sám, že si to oba více užijí. Jaký je tvůj názor? Je partnerská masáž vhodná i pro úplné začátečníky, nebo je opravdu lepší začít spíše sólo?

Dále by mě zajímalo jestli masáž a tantra obecně může pomoci zlepšit uvolnění se a soustředění se na sex. Občas mívám problémy se na sex soustředit a nemyslet na práci a další věci.

Díky za odpovědi. :-)
Odpovědět
# Jirka 2015-01-20 15:48
Dobrý den, zvažuji tantra masáž, Ohnivou Šaktí. Ještě jsem takto masáž neabsolvoval. Docela mě to zajímá, ale nevím co očekávat. Na webu o tom hezky píšete. Pořád bych tuto masáž vnímal jako
erotickou, když se masíruje vše... Něco hlubšího ve vnímání by to asi mohlo být možná až po nějaké době. Moje pocity - mám obavu, že se dost neuvolním i z cizího prostředí. I když uvolnit a vypnout bych určitě chtěl. Proto váhám. Zároveň je
zajímavá představa, že by mě někdo masíroval celým tělem.
Odpovědět
# Danit 2015-01-20 18:31
Děkuji Jirko za Váš otevřený a upřímný dotaz ,
Vaše obavy jsou zcela pochopitelné. Pojetí masáže se odvíjí od toho, jak ji pojímá klient a masérka. Já upřednostńuji duchovní pojetí - ve smyslu hloubky - napojení, které může vzniknout, pokud je klient otevřený, je nezapomenutelným zážitkem (i pro masérku). A pojetí klienta - respektuji, když se klient pohybuje na odlehčenější verzi tantry a sklouzává k erotickému podtónu - nevidím v tom zásadní problém - každy má svůj čas a každý potřebuje v daný moment něco jiného....
tantra je o zvedání a následné cílené práci se sexuální energií.... erotika dle mého názoru není zcela od věci, dokáže velmi rychle nastoupat sexuální energii, kontakt klienta s masérkou je bližší a tedy se snáze energeticky napojí, dochází k větší intimitě, pochopení a přijetí.... takto to vnímám a praktikuji já. Ovšem podotýkám, že mám hranice, za které klienty nepouštím. Stále platí, že masérka je dávající a klient příjmající, není tedy na místě "osahávání". Ovšem vzájemné objetí, spojení rukou atd. považuji za přirozené.
Ohledně cizího prostředí - myslím, že brzy zapomenete, že je cizí :-) Vynasnažila jsem se prostory, kde masíruji, přizpůsobit co nejvíce požadavkům masáží - tedy vytvořit atmosféru, kde se klient cítí jako v bavlnce - myslím, že se celkem podařilo, ale klidně se za mnou přijďte podívat osobně jen tak na čaj. Můžeme si popovídat osobně a uvidíte. Na nikoho netlačím, všechno má svůj čas....
Odpovědět