KATEŘINA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

srdce


profilová Kateřina

CELOSTNÍ MASÁŽ PRO ŽIVOT

původně byla mojí profesí Zahradní a krajinná architektura. Bylo to krásné období. Život je ale cesta a potřebuji dělat to, co mi teď dává smysl. Takže Vás s radostí vítám na mém profilu, kde bych se ráda pokusila představit sebe a svoji práci, protože ať to jsou slova, fotka či intuice, pomůžou nám najít toho pravého na naší cestě.

Jmenuji se Kateřina Kociánová
a zvu vás na nezapomenutelný zážitek či cestu.

Pojďme nechat rozkvést svoji radost, lásku, štěstí, svoji orgasmicitu, extázi a získat velkou dávku energie. Najít v sobě svůj potenciál a žít ve zdraví.

Profesní životopis ZDE

PRVNÍM KLÍČEM JE UVOLNĚNÍ 

Už dlouho jsme jako ženy žily v mužském výkonnostním principu. Výkon, struktura, efektivita, soutěživý sport, zacílení, adrenalin a disciplína, která je tolik blízká a posilující v mužském světě. Boj o samičku, boj s mamutem, boj o postavení v hierarchii, boj ve válce. V ženském světě ale tyto principy znamenají vyčerpání a odpojení se od sebe sama. Ale práce, kariéra, povinnosti a běžné denní činnosti jdou s ženským principem dělat ne s disciplínou a tvrdostí, ale s vášní a s tím spojenou radostí. Výsledek je téměř stejný, ale kvalita a esence je diametrálně odlišná. Žena láká, vyplňuje, zdobí a léčí. Žena je láska.

 

ROLE A PRÁCE MASÉRA

Při naší práci použijeme techniku vědomého přijímáníkde nám dobře poslouží pohyb, dech a zvuk a ty nás krásně přivedou k uvolnění. Masér má roli průvodce. Při běžné sportovní masáži nebo u lékaře, máme spíše podřízenou roli - poslouchat, moc se neprojevovat, vydržet to a pak jen jít. Vědomé masáže jsou nejen o plné pozornosti a technice maséra, ale stejně důležitou roli má klientKlient si proces masáže řídí, říká co si přeje, co nechce - nastavuje hranice a vědomě prohlubuje svůj dech do břicha, bránice, hrudníku a krku. Snaží se nemyslet, ale cítit. Otvírá se tomu, co mu jeho tělo říká. Někdy jsou to jen jemné náznaky, jindy neodolatelné potřeby jak se pohnout nebo jaký vydat zvuk. Takto prožitá masáž je pak léčivá, transformační a její vliv nekončí s koncem masáže, ale procesy léčení se dějí ještě několik dní či týdnů po …


Celostní masáže jako i celostní medicína pracují a jdou do jádra a berou člověka jako ucelenou syntézu všeho co ho tvoří. S jeho radostmi, bolestmi, zlozvyky i přednostmi.

Masáže, láskyplné doteky či tantra pro mě znamenají nástroj, jak se znovu cítit a napojit se na svoje fyzické i emocionální tělo, skrze uvolnění. Při vědomé masáži či vaginálním mapování v nás některé místo vyvolá radost, smích a potěšení a hned vedle můžeme cítit zlost, řezavou bolet nebo pocity na zvracení. Skrze buněčnou emocionální paměť si naše tělo zase vzpomíná a cítí i to co bylo bezpečně zapomenuto, zapouzdřeno a mnohdy je tím semínkem pro vznik nemoci. Při naší práci necháváme emoci projít v její čisté podobě, protože každá prožitá emoce, ať je šťastná, zuřivá nebo plná beznaděje, je zdrojem energie. Když se podíváme na děti …. Chvíli pláčí, vztekají se a v zápětí se smějí, nic netlumí, nezadržují, nedusí, jejich emoce mají do určitého věku volný průběh. Nestydí se za svoji radost a neskrývají svůj pláč. Jsou plné energie. Najděme si na sebe čas a prostor, doma, v autě, v přírodě, … Najděme si svůj způsob, jak to prostě pustit. Přinese nám to zdraví a energii.

Na různých terapiích jsou nosičem informací a porozumění - slova, ale u vědomého doteku ne, nebo ne hlavně. Někdy si během masáže vzpomeneme, co bylo příčinou dané emoce a někdy ne. Někdy je dobré si to uvědomit, ale důležité je to co jsme tehdy nedokázali nebo nemohli projevit, tak teď prožít a odložit to. Emoce chce být prožita, nemusíme se v ní utápět vkládáním příběhů. Mnohdy bloky a trápení, které si neseme mnoho let jsou pryč a my rázem úplně zapomeneme, co nás to vlastně mnoho let drželo zpátky. Myslím, že celá vědomá sexualita, počínaje vědomým milováním, celostní smyslnou masáží, vaginálním mapováním, vědomým porodem, atd., je úžasná nikdy nekončící cesta. Je to jako objevovat svět - cestovat nebo vědecky bádat. To prostě nikdy nekončí.

Každý si něco v tom svém batůžku neseme. Ze začátku je to právě o uvolnění, o zpřítomnění, o probuzení a cítění vlastního těla. O pouštění, o opouštění a o odpuštěníO tom dovolit si, projevit se, dopřát si, opečovat samu sebe. Pak už je to "jen" nikdy nekončící slast s překvapením.

Vědomý dotek je jedním ze způsobů jak na to. Jak uzdravit naše těla, cítit a zažívat ve svém těle radost a rozkoš, jak být jako muž stabilní a srovnaný a jako žena zářivá, uvolněná a šťastná.

 

DÉLKA  A TYPY MASÁŽÍ

Výživa a láska, skrze pozorný dotek.

Záměrně nenabízím masáže kratší než 2h. Krátkou masáž by si totiž vybrala jen žena nebo muž, který přichází poprvé. A i když udělám maximum, tělo se za tak "krátký" čas nezvládne uvolnit, otevřít a mysl nedokáže pustit, vymyslet a zase pustit svá očekávání a představy. I dvou hodinové masáže nabízím spíše pro seznámení a na ochutnávku. Zažila jsem i pěti hodinovou masáž, u které jsem na konci měla pocit, že právě začala. Protože ze zkušenosti vím, že transformační, léčivé a hluboce uvolňující zážitky, přichází s časem. Dejme svému tělu čas. Při dvou hodinové masáži zažijete, úžasnou péči a odpočinete si. Ale při delších masážích se startují transformační procesy.


Ač to pro mě, většinu mého života, bylo neakceptovatelné, úkolem žen v dnešní době, je uvolnit se - pustit to - nedržet to - nedržet to v sobě, odevzdat se - důvěřovat - být trpělivá, být kreativní, otevřít své srdce proudu bolesti - otevřít své srdce proudu radosti a lásky. Vypadá to lehce, ale mnohdy je to výzva. Ale vždy se v tomto bude žena cítit dobře. A to je největší věc, kterou sobě, svým dětem, mužům i světu můžeme dát. Ženy, které jsou zářivé.

  

MUŽI TO MAJÍ JINAK - NĚCO PRO MUŽE

Jsme stejného druhu, ale přece tak rozdílní. Muž těžko bude v jádru šťastný, kdyby šel cestou odevzdání se a uvolnění. I když i to má v jeho životě místo. Ale cítí se dobře, když se umí rozhodnout - vést sebe i druhé, když je stabilní - je na něj spolehnutí. Stabilní muž je pevný ve svém těle i životě. Překonává výzvy. Není životem vláčený, ale ví kam jde a proč. Je lovec. Umí opustit svoji cestu, pokud mu již dala a naučila ho co mohla a již mu nedává dále smysl,

ale zároveň umí přeze všechno zabrat a překonat životní překážky a hlavně sám sebe, aby získal co chce. Pravý muž umí zjemnit, když vidí jemnost a ví co svět, jeho žena či děti, potřebují a tak dává a koná. K tomu potřebuje svoji duševní i fyzickou sílu ale i empatii a naopak zpevnit, když je potřeba dobývat či chránit. 


CO JE MOŽNÁ CÍLEM A TÍM I ZAČÁTKEM ROZKVĚTU NAŠEHO POTENCIÁLU?

Abychom naplnili rovnováhu bytí - jin a jang - ženy a muže - Měsíce a Slunce - citu a racionality - vnímavosti a výkonnosti v celistvou harmonii.

NEJSME STEJNÍ A SPOLEČNĚ TVOŘÍME CELEK

 muž  žena
 prázdno  plno, víc
 sex  vztahy
 sport  tanec
 nic  víc
 svaly  tuk
 cíl  prožívání
 jedna věc  mnoho věcí
 spokojenost  nespokojenost
 struktura  chaos
 vše už je  vždy je co zlepšovat
 nebezpečí  bezpečí
 bílá  černá
 jang  jin


PŘÍBĚH ...

Kdysi se bohové rozhodli, že by bylo velmi nevhodné, kdyby lidé našli moudrost vesmíru dříve, než-li budou dostatečně zralí. Rozhodli se proto skrývat moudrost vesmíru tam, kde ji lidé nenajdou, dokud nebudou dostatečně zralí.

Jeden z bohů navrhl skrývat moudrost na nejvyšším vrchu na Zemi. Bohové si však rychle uvědomili, že člověk brzy vyleze na všechny hory a ta moudrost tam nebude v bezpečí. Další navrhoval skrývat moudrost v nejhlubší části moře. Ale i tam bohové viděli nebezpečí, že lidé najdou moudrost příliš brzy.

Po tomto, nejchytřejší ze všech bohů předložil svůj návrh: "Vím co máme dělat. Skryjeme moudrost vesmíru v samotném člověku. Hledat jí tam bude jen tehdy, bude-li dostatečně zralým, protože si musí najít dovnitř, do hloubky sebe" …

Zalíbila se tato myšlenka bohům a tak moudrost vesmíru ukryli v samotném člověku.

Máš v sobě všechno!

Najdi si čas a jdi do sebe.
Jen tam najdeš SVÉ odpovědi!
                    … moudrý vesmír

 

POPIS MASÁŽÍ


Každá masáž je tvořená i individuálně, podle společného, úvodního rozhovoru, podle Vašeho záměru a přání. Základem všech masáží je VĚDOMÝ, pozorný, láskyplný dotek, aby masáž mohla přinést klientovi co největší užitek na co nejhlubší úrovni. Jedná se o masáže CORE TOUCH.

 

PROBOUZÍM SE

Jedná se o krásně sestavenou neintimní masáž pro ženy, která je vstupní branou k sobě a k svému prožívání, cítění a uvolnění. Skládá se z masáže hebkými předměty, tlakové masáže teplými žínkami, olejové masáže a prvků oživující tělo i ducha. Je vstupní branou k uvolnění těla a otevření srdce, což je základní princip pro léčení a odkládání všeho co v životě nepotřebujeme nebo nechceme, abychom mohli naplno prožívat radost a potěšení ve fyzickém i emocionálním těle.

Délka masáže je 2h.

TANEC ŽIVOTA

Jedná se o celostní smyslnou masáž pro ženy, kde je zahrnuta masáž hebkými předměty, tlaková masáž teplými žínkami, olejová masáž, prvky oživující tělo i ducha a masáž intimní oblasti. Tato láskyplná masáž je cestou k sobě, a uvolnění zadržovaných emocí, které byly z různých důvodů potlačeny, … že se "nehodí" nebo, že jsou tak silné, že je "lepší" je necítit. Nicméně potlačené emoce uzavírají bránu k naší sexualitě, tělesné radosti a lásce. Tato masáž je ve výsledku oslavou života, plná radosti, smyslnosti a potěšení.

Délka masáže je 3h.

CELOSTNÍ SMYSLNÁ MASÁŽ PRO MUŽE

Celostní smyslná masáž pro muže Je masáž hebkými předměty, tlaková masáž teplými žínkami, olejová masáž, prvky oživující tělo i ducha a masáž intimní oblasti. Je cestou k sobě a ke své síle a hojnosti.

Délka masáže je 2h.

CESTA SVĚTLA  A PROMĚNY- VAGINÁLNÍ MAPOVÁNÍ

Jedná se o jemnou masážní techniku, která navrací a rozvíjí citlivost v ženském těle. Naučíte se, jak vnést více energie, vědomí a láskyplné pozornosti do míst, které jsou základem života i naší životní energie a vitality. Získáte schopnost více a hlouběji prožívat a rychle uvolnit staré bloky, napětí a více se otevřít lásce a radosti. Možné je také léčení emočních či fyzických zranění či necitlivosti vzniklé z jakéhokoli důvodu, např. porodem, operačními zákroky či zneužíváním. Nebo když "jen" chceme v intimní oblasti prožívat více lásky, naplnění, radosti, hloubky a vášně, … . Díky tomuto se v relativně krátkém čase pozitivně promění i naše vztahy či práce. Asi už hodně z nás tuší, že silnější stimulací, různými "tipy a triky" k naplněnému milování nedojdeme. Protože k prohloubení ženské sexuality vede zvýšení vlastní citlivosti, ukotvení se ve svém středu, otevření se a odevzdání se. Namísto stimulace především ubíráme to, co hloubce a intenzitě prožitku brání. Délka mapování je 3,5h. Mapování se objednává jako balíček 3 masáží. Je to počet, po kterých si již uvědomujeme jeho významné benefity, které se ukotvují do našeho života. Je to podobný proces jako při cvičení nebo rehabilitaci, také si nestačí zacvičit jednou.

ANÁLNÍ MAPOVÁNÍ PRO MUŽE

Jedná se o jemnou masážní techniku probouzející životní energii, zrelaxujete mysl, otevřete své srdce, lépe se napojíte na svoji intuici, pevněji se ukotvíte v životě a získáte vnitřní jistotu a radost, objevíte nové oblasti potěšení. Slouží jako účinná podpora zdraví prostaty, pomáhá s předčasnou ejakulací. Tato masáž navozuje hluboké uvolnění těla i mysli. Pomáhá nechat odplynout stres, strach i zamrzlé emoce. Z muže se stává citlivější a vědomější milenec. Probouzíte své prožívání a budete zažívat silnější orgasmy, podpoříte multiorgasmickou zkušenost.

Délka mapování je 2h

 

CENÍK

 
 MASÁŽE PRO ŽENY

Spořím

Střední cesta

Cesta hojnosti

 PROBOUZÍM SE

 neintimní masáž, umění doteku
 2 hod.

2.800 Kč 3.800 Kč 5.000 Kč

 CESTA SVĚTLA A PROMĚNY

 vaginální mapování
 3 hod.

3.500 Kč 4.500 Kč 5.700 Kč

 TANEC ŽIVOTA

 celostní smyslná masáž
 3 hod.

3.500 Kč 4.700 Kč 5.900 Kč

 

 
 MASÁŽE PRO MUŽE

Spořím

Střední cesta

Cesta hojnosti

 CELOSTNÍ SMYSLNÁ MASÁŽ

 2 hod.

3.500 Kč 4.700 Kč 5.900 Kč

 ANÁLNÍ MAPOVÁNÍ

 2 hod.

3.500 Kč 4.500 Kč 5.700 Kč


KONTAKT

Telefon: +420 725 004 443
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
   
Adresa: Salon Kaira Sayah
  Dukelská tř. 86,
614 00 Brno - Husovice
   
Web: www.masazatantra.com
www.nazivot.io